Doporučujeme

Síla modlitba teenagera, S. Omartianová

Objev sílu modlitba a začni měnit svůj život!

Autorka úvodem: Než jsem poznala Boha, byla jsem zapojená do všech možných okultních praktik... Ve všech jsem se snažila najít Boha a objevit důvod, proč jsem na světě. Zoufale jsem se snažila najít cestu ven z emocionální bolesti, strachu, úzkosti a deprese, které jsem od dětství zakoušela téměř každý den. Přála bych si, abych si s tebou mohla sednout a povídat si o tvém životě. Kdybych mohla, řekla bych ti, že pokud jsi přijal/a Ježíše, odpověď na všechno, co kdy budeš ve svém životě potřebovat, máš v sobě. Je to proto, že v tobě přebývá Duch Svatý...

O knížce: Kniha je dobrým průvodcem pro mladé lidi začínající v modlitbě, ale také pro ty, kteří se už několik let ,, modlí". Autorka vede člověka ke chvále Boha, četbě Písma Svatého a zaměřuje se též na problematiku sebepoznání, sebepřijetí, vnitřních zranění a odpuštění ve světle Boží lásky k nám.

Knihu si můžeš objednat na adrese: www.paulinky.cz


Tvé tělo je stvořeno pro lásku, D. Ange

O knížce: Autor, který má letité zkušenosti s pastorací mladých lidí, mluví zcela otevřeně o lidské sexualitě, o vztahu mezi mužem a ženou (chlapcem a dívkou), o dospívání, o problematice homosexuality, o vnitřních zraněních způsobených hříchem, a hlavně o tvé touze po lásce! Kniha je též doplněna svědectvími mladých lidí, z kterými autor přišel do styku.

Knihu si můžeš objednat na adrese www.ikarmel.cz


Tvé tělo je stvořeno pro život, D. Ange

O knížce: Kniha je volným pokračováním úspěšného titulu Tvé tělo je stvořeno pro lásku. Je určena dospívající mládeži a podává čtenářům celistvý obraz o všech otázkách, které předcházejí uzavření manželství jako trvalého partnerského vztahu mezi dospělým mužem a ženou. Autor velice živým a mládeži přístupným způsobem popisuje období seznamování, zásnub, potíže v soužití po uzavření manželství i komplexnost problematiky ohledně plánování rodičovství, a protože má bohaté zkušenosti ze stovek rozhovorů se všemi sociálními skupinami mládeže, nevyhýbá se ani těm nejožehavějším, často tabuizovaným tématům. Svoje názory dokumentuje na zkušenostech (často velice krušných) mnoha mladých lidí, a vždy nabízí východisko, které nalézá v naději radostné zvěsti evangelia.

Knihu si můžeš objednat na adrese www.ikarmel.cz


Další odkazy

Vytisknout stránku Vytisknout stránku30. 9. 2015, 20:34, zobrazeno 2152x