Úžasná obnova

Takové hodnocení zaznívalo při zpětném pohledu na společně prožité chvíle duchovní obnovy pro děvčata na téma: JSI MOJE VZÁCNÁ PERLA.

img_1945.jpg

Setkání proběhlo o víkendu 12. – 14. 5. 2017 pod vedením o. Karla Matloka z Kongregace kněží Mariánů. S ním přijely z Brumova-Bylnice šikovné hudebnice, které svým uměním přispěly ke krásné atmosféře.
Připravili jsme pro vás fotografie a několik řádků přímo od těch, které setkání prožily na vlastní kůži. Nebo spíše hluboko v srdcích...

oddelovac_2.jpg

Duchovní obnova se mi moc líbila. Poznala jsem, že jsem Boží vzácná perla, pro kterou On udělá cokoli. Díky.

oddelovac_2.jpg

Děkuji moc za pěknou obnovu, při které nám o. Karel ukázal, jak jsme výjimečné. Líbily se mi moc přednášky, adorace i svátost smíření. Je tu hezké zázemí a jsem ráda, že jsem poznala nové holky. Děkuji opravdu moc!

oddelovac_2.jpg

Mockrát děkuji za krásné společenství. Uvědomila jsem si, že Bůh mě má rád takovou, jaká jsem, a i když udělám hloupost, pořád jde se mnou za ruku a prožívá to, co já. Jako jediný ví, co cítím, a chápe mě, i když je to teď náročné. Ještě jednou velký Pán Bůh zaplať.

oddelovac_2.jpg

Moooc děkuju. Krásné téma. Bylo to mooooc krásné pohlazení po duši. A pořádně jsem si uvědomila, že Bůh to se mnou myslí vážně. Děkuju.

oddelovac_2.jpg

Super společenství, super kněz, super sestry .... Prostě všechno super!

oddelovac_2.jpg

Duchovní obnova se mi strašně líbila, hlavně kvůli lidem, kteří tu spolu se mnou strávili čas. Sestry jsou velmi milé a pohostinné. Dál mně hodně oslovili otcovy přednášky. Ve volném čase jsme si s holkami zatancovali, povykládali a vzájemně se poznali. Doufám, že si to někdy zopakujeme! Děkuji!

oddelovac_2.jpg

„Moc mě to tu bavilo, už od začátku byla sranda. Bylo vidět, že je to dobře připravené, o. Karel byl fakt dobrý! Jídlo bylo taky vynikající moc! Bylo tady moc hezké, jak všechny hned na něco reagovaly a zapojovaly se, očividně se nikdo nestyděl. Poznaly jsme tu nové milé holky a tak celkově to za to stálo. Doufám, že to není naposledy, co jsem tady přijela.

oddelovac_2.jpg

Chtěla bych vám poděkovat za to, jak krásně se staráte o všechny věkové skupiny! Jsem moc ráda, že jsem mohla přijet. Chtěla bych moc poděkovat otci Karlovi za spoustu zajímavých myšlenek, za skvělé vedení celého programu. Program byl krásně vyvážený, proložený videi, která upoutala pozornost a trochu prokrvila mozek! :) Je krásné, že jste tolik otevřené a tvoříte zde místo odpočinku a setkání nejen se skvělými lidmi, ale také s Bohem. Přeji Vám hodně síly, kreativity a požehnání do dalších akci! A ještě jednou moc děkuji, bylo krásné a povzbuzující po několika letech zase přijet:)

oddelovac_2.jpg


Více fotografií (24)
Obnova pro děvčata
Obnova pro děvčataObnova pro děvčataObnova pro děvčataObnova pro děvčataObnova pro děvčataObnova pro děvčataObnova pro děvčataObnova pro děvčata

Vytisknout stránku Vytisknout stránku15. 5. 2017, 23:51, zobrazeno 1941x