Společenství modlitby

Vám všem, kteří jakkoliv podporujete naši s. Gregorii na cestě k uzdravení, patří tyto řádky, protkané vděčností za společenství modlitby s vámi.

Devět dnů modlitební a postní podpory zdravotního stavu s. Gregorie přineslo mnoho nového a zvláště ji doprovodilo z péče vyškovské nemocnice do péče nemocnice brněnské , kde dostává speciální intenzivní péči. Naději lékařů, že by to mohla zvládnout a její "probouzení" i další kroky lékařů jsme nadále svěřovali Janu Pavlu II. a Panně Marii.

V dalších dvou týdnech začala procházet procesem probouzení z um. spánku a přechodem z plicní ventilace. Tu momentálně potřebuje jen částečně, horečky pomalu ustupují.

Nemůžeme ji navštěvovat, ale jednou až dvakrát denně jí můžeme volat, vyprávět, co vše se u nás děje, vyřizujeme také pozdravy a vzkazy od mnohých z vás. Podle slov lékařů jí toto velmi prospívá a je to na jejím zdravotním stavu, na jejích reakcích vidět. I když kvůli tracheostomii nemůže mluvit, o to víc možná slyší. Máme v rukách jeden velmi účinný lék - lidské slovo, které vrací do reality, povzbuzuje, ujišťuje, probouzí... Těšíme se také z toho, že má zajištěnou duchovní péči a může po dlouhé době přijímat Eucharistii. To, že už se pokouší udělat znamení kříže je další zpráva, která nám dává velkou naději. Kdo by to kdy řekl, že něco takového by mohlo být důvodem radosti?

S vámi v moditbách nadále spojené vaše vděčné školské sestry

Vytisknout stránku Vytisknout stránku23. 1. 2021, 15:25, zobrazeno 1551x