Setkání pro "včelky"

Ve dnech 27.- 29.1.2017 jsme s děvčaty – „včelkami" - prožily přátelské setkání, při kterém jsme silně zakoušely Boží přítomnost uprostřed tohoto mladého společenství.

img_1274.jpg

Tématem „Dcera nebeského Krále" jsme v děvčatech toužily prohloubit vědomí důstojnosti Božích dětí, tedy královských dcer. Proto si také hned po příjezdu všechny „princezny" vyráběly korunky z drátků, korálků a barevných kamínků. Nestačily jsme žasnout nad kreativitou, zručností a precizností, s jakou se pustily do díla. Proto jsme se rozhodly vyzdvihnout jejich úsilí korunovací, při které nad hlavou každé zaznělo: „Jsi královskou Dcerou nebeského Otce".

img_1519.jpg


Během pobytu nás navštívili mladí novomanželé, kteří se s námi zcela otevřeně podělili o svůj životní příběh. Velmi nás to všechny povzbudilo. Více jsme si uvědomily, že i v dnešní době se opravdu vyplatí jít proti proudu v úsilí o čistou lásku, a hlavně je důležité řešit svou budoucnost i budoucího partnera s Pánem Bohem, protože On nejlépe ví, co je pro každého to nejlepší.

img_1672.jpg


Více fotografií (44)
Setkání pro "včelky"
Setkání pro <včelky>

Vytisknout stránku Vytisknout stránku1. 2. 2017, 19:38, zobrazeno 1336x