Radost ze smíření s Bohem

V sobotu 12. 3. 2016 proběhla v Domě Svaté Rodiny postní obnova pro ženy z blízkého i širokého okolí. Účastnice mohly znovuobjevit význam i hloubku svátosti smíření a setkat se s Boží milosrdnou láskou. Obnovu vedl otec Jiří Topenčík, farář z nedalekých Šitbořic.

img_00006.jpg

Děkujeme otci Jiřímu za slovo plné duchovní hloubky a humoru, zpovědníkům za jejich obětavou službu, otci Mirkovi Slavíčkovi za mši svatou, našim šikovným včelkám pomocnicím, a také všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na uskutečnění této obnovy.

img_0007.jpg

Více z atmosféry duchovní obnovy můžete zakusit z ohlasů účastnic.

"Tahle duchovní obnova byla úžasná. Jsem plná lásky. Moc děkuji." Jarmila

oddelovac2.jpg

"Dnešní duchovní obnova nám pomohla lépe se připravit na svátost smíření. Děkujeme mnohokrát za všechno."

oddelovac2.jpg

"Nový pohled na svátost smíření. Od teď se budeme zpovídat bez stresu a s radostí."

oddelovac2.jpg

"Super!!! V 50 letech jsem si podstatně rozšířila obraz o svátosti smíření!"

oddelovac2.jpg

"Velmi mě oslovil otec dnešní přednáškou o svátosti smíření. Pomohl mi podívat se na můj život s nadhledem a s humorem… Děkuji." Věra

oddelovac2.jpg

"Duchovní obnova předčila mé očekávání. Zkrátka fantastická, skvělá! Otcova promluva mi hodně dala. Jsem tu poprvé, ráda přijedu znovu."

oddelovac2.jpg

"Úžasné a srozumitelné přednášky, odlehčené vtipem otce Jiřího, byly pro mne povzbuzením do dalších dnů, naplnily mne radostí a pokojem. Bohu díky za tohoto kněze." Jana

oddelovac2.jpg

"Velké díky za duchovní vzpruhu."

oddelovac2.jpg

"Otec Jiří se osvědčil jako výborný kazatel pro nás ženy. Prosíme za jeho zdraví a trpělivost v jeho povolání." Hanka

oddelovac2.jpg

"Otče, děkuji za Vaši mírnost, laskavost a především Váš humor, který by měl být součástí každého z nás. Díky moc."

oddelovac2.jpg

"Děkuji za výbornou duchovní obnovu. Připomněla jsem si něco o svátosti smíření a dozvěděla jsem se něco nového. Děkuji také za svátost smíření a domácí prostředí."

oddelovac2.jpg

"Děkuji za krásnou, podnětnou a pohodovou duchovní obnovu. Vše bezvadné – nejen po organizační stránce. Krásné prostředí, promodlené, kde jsem měla možnost prožít a oslavit svátost smíření. Díky vám všem organizátorům." Ivana

oddelovac2.jpg

"Moc děkuji za dnešní duchovní obnovu. Přednáška na téma Svátost smíření byla velmi poučná. Nejvíce mne oslovila zpověď z nevyznaných hříchů. Uvědomila jsem si, že se to týká i mne. Ještě jednou děkuji."

oddelovac2.jpg

"Děkujeme otci za krásné a povzbuzující přednášky. Odcházíme velmi potěšené. Děkujeme i sestřičkám za dobré pohoštění a možnost přijmout svátost smíření."

oddelovac2.jpg

"Milé sestřičky, děkuji vám i Bohu za to, že tato setkání organizujete … Vyhovuje mi sobota, oběd, zpověď … všechno. Trpělivě jsem čekala na zpověď. Každá, která vycházela, měla v očích „plamínky“ radosti. Když jsem vycházela já, věděla jsem, že je mám taky. Bohu díky!"

oddelovac2.jpg

"Milé sestřičky! Moc děkujeme za obětavou péči. Taky včelkám za poctivé „bzučení“ a otci Jiřímu za krásná slova a dodání odvahy ke zpovědi. DÍKY." Monika

oddelovac2.jpg

Oslavujte Hospodina, neboť je dobrý, jeho milosrdenství trvá navěky (žalm 118)

Vytisknout stránku Vytisknout stránku17. 3. 2016, 20:22, zobrazeno 1979x