Pěší pouť z Bučovic do Žarošic

V úterý 27. června 2017 jsme se vydali, společně s některými žáky, které učíme v náboženství v Bučovicích, na pěší pouť do Žarošic.

img_5884.jpg

Putovala s námi také jedna maminka a babička. Většinu cesty jsme putovali lesem, a proto se nám krásně šlo. Kromě povídání si, jsme se také stihli pomodlit růženec radostný, bolestný a slavný a velmi nás překvapilo, že nám ta modlitba nepřišla vůbec dlouhá.

img_5950.jpg

Modlitbou růžence jsme chtěli odpovědět na výzvu Panny Marie, která má v tomto roce sté výročí od zjevení ve Fatimě. Celá pouť byla tedy ve znamení Panny Marie Fatimské a vyvrcholila mší svatou, kterou sloužil pan kaplan, o. Jaroslav Laštovička. Po ní jsme se všichni sešli u táboráku, včetně s otcem Jaroslavem. Jsme moc rádi, že jsme mohli tuto pouť již druhým rokem vykonat a napřesrok se těšíme zas.

img_6126.jpg


Více fotografií (39)
Pěší pouť z Bučovic do Žarošic
Pěší pouť z Bučovic do ŽarošicPěší pouť z Bučovic do ŽarošicPěší pouť z Bučovic do ŽarošicPěší pouť z Bučovic do ŽarošicPěší pouť z Bučovic do ŽarošicPěší pouť z Bučovic do ŽarošicPěší pouť z Bučovic do ŽarošicPěší pouť z Bučovic do ŽarošicPěší pouť z Bučovic do ŽarošicPěší pouť z Bučovic do Žarošic

Vytisknout stránku Vytisknout stránku30. 6. 2017, 16:50, zobrazeno 1511x