Ohlédnutí za duchovní obnovou pro ženy

Dne 25. 3. 2017 se uskutečnila duchovní obnova pro ženy s tématem „Žena – vrchol stvoření". Touto obnovou ženy citlivě a s nadějí provedl o. Pavel Habrovec, bývalý slavkovský kaplan a v současnosti farář z Radostína nad Oslavou.

img_2752.jpg

Tentokrát bylo téma obohaceno i pohledem „ženy" - psycholožky a učitelky paní Anny Janů, které otec Pavel svěřil jednu z přednášek. Atmosféru tohoto setkání přibližují některé z ohlasů. Děkujeme všem mladým pomocnicím – včelkám – za tolik potřebnou pomoc s organizací celé akce a těšíme se na další!

Ohlasy žen

Chtěla bych poděkovat za krásné společenství žen. Poutavé přednášky mě naplnily novou sílou, kterou potřebuji při manželské plavbě životem. Některé postřehy bych chtěla zkusit doma praktikovat.
Děkuji Bohu za kamarádku, která mě o této duchovní obnově povídala a že jsem Boží hlas uslyšela a zúčastnila se. Děkuji za svátost smíření, adoraci, ve které jsem mohla Bohu přednést své prosby. ... Děkuji.

oddelovac2.jpg

Milé sestry, děkujeme za to, že tyto obnovy pořádáte – je to Boží dílo. Jezdím sem už dlouho a tato obnova je pro mě nejvíc náročná v tomto smyslu, že se mě týká živě. V rodině prožíváme krizi, přesně takovou, jak popisoval otec. Hodně jsem si z přednášek vzala... Myslím si, že přesně toto by měli slyšet i muži. Úplně to stejné, protože doma se o mé názory a zkušenosti manžel nezajímá. Bylo to moc, moc přínosné a hodně mi přednášky pomohly pochopit. Děkuji.

oddelovac2.jpg

Bylo to krásné – přednášky poutavé; moc mě to posílilo v mém životním problému.

oddelovac2.jpg

Chtěla bych moc poděkovat za dobrotu a pohostinnost našich školských sester. Dnešní slovo mi pomohlo pochopit, čím bych mohla podpořit svého muže, a že je velký dar od Pána Boha.

oddelovac2.jpg

Moc, moc děkuji, byl to dnes veliký dar od Boha. Mnoho myšlenek mně bylo blízkých, některé doplnily prázdné místo na mém ZIPU a doufám, že dostanu milost vše uvést v život. Nejvíc oslovující: spolupráce ... a pohled ženy a muže na jejich role dané Bohem – jednota. Otevřené a milující srdce sester a včeliček.

oddelovac2.jpg

Milé sestřičky, moc Vám děkuji za Vaší službu pro nás všechny, že pořádáte duchovní obnovy pro ženy, mládež a muže a pomáháte nám žít. Žít tak jak nás Bůh stvořil. Děkuji Vám za skvělé kněze, které jste oslovily, a oni přišli a sloužili nám. Ať Vám Bůh žehná!

oddelovac2.jpg

Díky moc!!! Zase jsem si připadala jako v nebi!

oddelovac2.jpg

Milé sestřičky, moc děkuji za nádherný dnešní den. Přednášky byly velice působivé a silné a vůbec všechno bylo moc fajn. Vím, že jsou s organizací takové akce veliké starosti. Věřte ale, že jste dopřály hodně radosti, doufám říct, nám všem. Alespoň jsem to tak cítila já i moje kolegyně.Bohu díky Vám i všem, kdo se jakoukoliv formou a pomocí zúčastnili a vytvořili, tak nádherné společenství.

oddelovac2.jpg


Více fotografií (46)
Obnova pro ženy
Obnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženy

Vytisknout stránku Vytisknout stránku30. 3. 2017, 11:41, zobrazeno 1962x