Obnova pro ženy

Tradiční podzimní duchovní obnova pro ženy s výtečným přednášejícím, který svoji úlohu napoprvé zvládl na jedničku.

V pohodové atmosféře bylo opět milé zadívat se do tváří žen a zaposlouchat do „bzukotu včelek". Bez nich by ten oběd opravdu nebyl včas...

oddelovac_2.jpg

„Děkuji sestřičkám a o. Petrovi za skvělou duchovní obnovu. Nejen mi pomohla „načerpat a dobít" baterii duchovního života, ale ukázala mi, že s modlitbou v srdci člověk dokáže čelit nástrahám a lépe dokáže zvládat těžké duchovní zkoušky. S přibývajícími roky vidím, že s modlitbou a opravdovým vnitřním spojením s Pánem, dokážu svému okolí více dávat a také více „unést". Díky Pánu, že máme takové kněze, jež jsou opravdovými služebníky na vinici Páně. Díky o. Petře a díky vám, sestřičky, za Vaši obětavost, se kterou jste obnovu připravili. Ať vám Pán žehná a P. Maria vyprošuje milosti, které tolik potřebujeme".

oddelovac_2.jpg

„Celý den jsem vnímala jako milost a pohlazení Boží. Znovu jsem si silně uvědomila Boží lásku a dar svobody, kterou nám Bůh dal a stále dává. Odnáším si odpovědi na některé mé otázky a radost, nové odhodlání kráčet po Božích cestách ať mají jakoukoli podobu. Děkuji všem, co se podíleli na přípravě této duchovní obnovy".


Více fotografií (44)
Obnova pro ženy
Obnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženyObnova pro ženy

Vytisknout stránku Vytisknout stránku23. 10. 2017, 20:21, zobrazeno 1349x