Duchovní obnova pro děvčata na téma JÁ A POVOLÁNÍ

Ve dnech 24. – 26. 6. 2016 jsme v našem klášteře nabídly děvčatům duchovní obnovu na důležité téma osobního povolání.

Nebyly jich zástupy, za to jsme s nimi prožily důvěrné a osobní sdílení, které bylo velmi obohacující. Povzbuzení, jaké si děvčata odvážela, vyjadřuje nejlépe hodnocení celé akce jejich vlastními slovy:

oddelovac_2.jpg

„Duchovní obnova se mi líbila, byla podnětná, dávala nám spoustu prostoru pro sebe, byla i informační. Jsem moc ráda za ten čas pro sebe i pro Boha. Líbila se mi svědectví, čas s o. Mirkem, možnost večerní procházky... Děkuji moc za milý přístup, otevřený, upřímný!"

oddelovac_2.jpg

„Děkuji za tuhle obnovu, za téma povolání, za váš čas, povídání, přednášky, možnost si odpočinout, zamyslet se. Myslím si, že nám tento víkend hodně dal. A že to bylo v malém počtu lepší, než kdyby nás bylo třeba 50. Myslím si, že nejvíc mi dala přímluvná modlitba otce Mirka, vaše svědectví a sobotní otázky, nad kterými jsme měly přemýšlet a psát. Hodně se mi líbil džbán, vycházka ... Různý impulzy k přemýšlení, jiný úhel pohledu. Díky!"

oddelovac_2.jpg

„Moc skvělé, opravdu jsem vděčná, díky. Cítím, že je dobře, že jsem jela. Díky za o. Mirka a za to, že jste nám daly odvahu jít si promluvit. Velmi děkuji za otevřenost, za vaše svědectví. Já osobně, když vidím řádovou sestru, tak „závidím", že už našly to své povolání. Proto bylo velmi obohacující mluvit a trávit chvíle s V., která teprve prochází vývojem povolání. ... Ještě jednou díky!"

oddelovac_2.jpg

„Obnova byla obohacující. Díky za Vaše přijetí, starání se o nás, za Vaší lásku a péči, chutné jídlo a povzbuzení na životní cestě. Děkuji za svátost smíření a rozhovor s o. Mirkem, za Vaše naslouchání nám, přátelskou atmosféru a svědectví. Pán Bůh zaplať."

oddelovac_2.jpg


Přemýšlíš i Ty někdy o tom, k čemu Tě Pán ve Tvém životě volá?


Duchovní obnova pro děvčata na téma JÁ A POVOLÁNÍ

Vytisknout stránku Vytisknout stránku28. 6. 2016, 10:52, zobrazeno 1785x