Adventní jarmark v KMŠ Karolínka

29. listopadu 2016 v 16:00 hod odpoledne se konal již dlouho plánovaný a připravovaný první adventní jarmark v naší KMŠ Karolínka. Sešli jsme se v sále Domu Svaté Rodiny, kde měly děti pro všechny zúčastněné připravené vystoupení „O Abrahámovi a chvíli, kdy v jeho životě zazářila hvězda".

Pásmo písní a vyprávění obohacené výtvarnými pracemi dětí nás tematicky uvedlo do adventní doby a připomenulo nám, abychom nezapomněli v nadcházejícím čase také na přípravu našich srdcí na oslavu Kristova narození a byli vnímaví a vděční ve chvílích, kdy také v našich životech vychází a září hvězda naděje.

img-1534.jpg


Poté nám P. Milan Vavro požehnal adventní věnce, u kterých se budeme ve třídách společně s dětmi setkávat, a celý program zakončila nádherným sólem školačka Dominika Chvátalová s písní „Haleluja".

img-1571.jpg


Po zahájení v sále bylo možné si v „obchůdku" zakoupit výrobky dětí, rodičů a zaměstnanců školy, občerstvit se dobrotami od maminek, kávou či vánočním punčem nebo si něco pěkného vyrobit.
„Takových akcí více" ... zněla slova jednoho z tatínků. Spokojenost zářila všem z tváří....


Více fotografií (32)
Adventní jarmark v KMŠ Karolínka
Adventní jarmark v KMŠ KarolínkaAdventní jarmark v KMŠ KarolínkaAdventní jarmark v KMŠ KarolínkaAdventní jarmark v KMŠ KarolínkaAdventní jarmark v KMŠ KarolínkaAdventní jarmark v KMŠ KarolínkaAdventní jarmark v KMŠ KarolínkaAdventní jarmark v KMŠ Karolínka

Vytisknout stránku Vytisknout stránku30. 11. 2016, 15:47, zobrazeno 1428x