Květen ve škole Mariině

Květen ve škole Mariině

Poslední setkání tohoto školního roku jsme prožili úplně netradičně. Po večeři jsme se vydali na velký výšlap, a to do kaple sv. Urbana nad Slavkovem. Cetou jsme si povídali o darech Ducha svatého, abychom byli připraveni na neděli. 

Na kopci nás přivítal nádherný západ slunce a k tomu se z kaple linula melodie známé písně v podání naší hudebnice a flétnistky Julči. Přidali jsme ještě pár svatodušních písní s kytarou a po občerstvení jsme se už téměř za tmy vrátili zpět. V sobotu po modlitbě s prapory proběhlo "výběrové řízení" na obsazení rolí v plánovaném divadle o tom, jak vznikla školka Karolínka. Už jí bude 15 let a to se musí náležitě oslavit!

Vytisknout stránku Vytisknout stránku25. 5. 2026, 19:28, zobrazeno 74x