
Poslední setkání tohoto školního roku jsme prožili úplně netradičně. Po večeři jsme se vydali na velký výšlap, a to do kaple sv. Urbana nad Slavkovem. Cetou jsme si povídali o darech Ducha svatého, abychom byli připraveni na neděli.

Poslední setkání tohoto školního roku jsme prožili úplně netradičně. Po večeři jsme se vydali na velký výšlap, a to do kaple sv. Urbana nad Slavkovem. Cetou jsme si povídali o darech Ducha svatého, abychom byli připraveni na neděli.
Vytisknout stránku25. 5. 2026, 19:28, zobrazeno 74x
· Mapa stránek· Mobilní verze · © 2015 - 2026 Chudé školské sestry Naší Paní